KAS Termostatik Vana ile Daha İyi Isının, Daha Az Ödeyin!

Termostatik Vana Nedir? Nerelerde Kullanılır

KAS, TSE belgeli ve A enerji sınıfı termostatik vanaları şık tasarımlar ve bildiğiniz KAS kalitesiyle sunuyor. Termostatik Radyatör Vana, ortamın ısısını sabitleyerek tasarruf etmenize yardımcı olur.

Kış aylarında en büyük ihtiyacımız da en büyük giderlerimizden biri de ısınmaktır. Eğer merkezi sistem ısıtılan bir binada yaşıyorsak katlar arasında ve hatta aynı binanın farklı cepheleri arasında bile ısı ihtiyacı değişiklik gösterir. Odanın hangi cepheye baktığı, kaçıncı katta olduğu gibi pek çok faktör ısınma gereksinimlerimizi değiştirir. Merkezi sistem ısıtmalarda da bazı daireler yeterinde ısınamazken, bazı daireler fazlasıyla ısınır ancak toplamda aynı ısıtma giderlerine sahip olurlar.

Termostatik Radyatör Vanasının Avantajları

Isınma gereksinimleri bazen bir dairelerin odalarına göre bile değişiklik gösterirken, kış mevsiminde ne kadar iyi ısındığımız ve bunun karşılığında gerçekten ısındığımız kadar ödeyebilme arzumuz dengeli olmayabilir. İşte KAS Termostatik Vana bu sorunlarınızı gidermek için üretildi ve hem şık tasarımıyla hem de bildiğiniz KAS vana kalitesiyle satışa sunuldu.

Radyatörlerinize takılan Termostatik Vana hassas termostatı sayesinde ortam ısısını seçtiğiniz sıcaklığa göre sabit tutar. Mekan ısısını etkileyen dış faktörleri algılayarak (cephe farkı, güneş ve rüzgarın etkisi) radyatörden geçen su miktarını ayarlar. Böylece hem ortamın ısısı sizin istediğiniz gibi olur hem de bu vana sayesinde gereksiz tüketimin önüne geçilerek tasarruf edilir.

KAS Termostatik Vana, Evinizde Odalar Arasında Sıcaklık Dengesini Sağlar

KAS Termostatik Vana ile odalar arasında bile dilediğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Örneğin mutfağın ısısını biraz daha düşük tutarken, çocuğunuzun odasını daha çok ısıtabilirsiniz.

KAS Termostatik Vana çalışırken herhangi bir enerji harcamaz. Tamamen kaliteli malzemeden ve KAS uzmanlığı ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Şık tasarımı ve kalitesi ile KAS Termostatik Vana hem yüzünüzü hem de cebinizi güldürür.

Termostatik Vana Fiyatları: Vana fiyat listesi menüsünden inceleyebilirsiniz.

Yerli Üretim

1. Sınıf Hammadde

Yüksek Teknoloji