Özbekistan’dan Gelen Misafirlerimizin Fabrikamıza Olan Ziyaretleri

Özbekistan’dan Gelen Misafirlerimizin KAS Fabrika Ziyareti Hakkında

İstanbul’a ilk defa gelen 16 Kişilik Özbekistan KAS bayii temsilcisi misafirlerimizin 5 Gün süren ziyaretleri kapsamında şehrimizin en güzide yerlerini göstermeye çalıştık.

İlk gün İstiklal Caddesi ve Karaköy’de akşam gezisi yapıldı. Ertesi gün sabah erken saatte başlayan program ile Tuzla’da bulunan KAS Plastik Boru Fabrikamızın ziyareti ve müşterilerimizin Fabrika Müdürümüz İsmail Kaya ile görüşmeleri sağlandı. Bu kapsamda Plastik Boru ve Ek Parçaları hakkında olan tüm soruları bizzat iletip soruları cevaplandı.

Plastik (PPRC) Boru Fabrikamızdan çıkıp Flex, Vana ve Armatür üretimlerimizin yapıldığı Samandıra KAS Vana, Flex fabrikasına gidildi. Burada müşterilerimize fabrikamız gezdirilerek ürünlerimiz hakkında gerekli açıklama ve bilgilendirmeler yapıldı. Gezinin ardından eğitim salonunda Flex Üretim Müdürü Bilal Akgül, Vana Üretim Müdürü Kenan Aydoğdu ile birlikte sunum yapıldı. Sunumun ardından misafilerimizin soruları alınıp gerekli açıklamalar yapıldı. Ziyaretin ardından yemeğe gidildi ve akşam müşterilerimizi otele bıraktık.

Diğer gün tarihi yarımadada değerli mabetlerimizi gezip İstanbul tanıtımı yapıldı ve boğaz turu ile günü bitirdik.

 

Sektör Lideri

1. Sınıf Hammadde
Yüksek Teknoloji