Müşteri Hizmetleri Web Sitesi Aydınlatma Metni

AMAÇ: 6698 sayılı Kişisel Verileri Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamının yerine getirilmesi amacıyla veri sorumlusu KASPA DIŞ TİC. A.Ş. tarafından hazırlanmıştır.

KASPA Dış Ticaret A.Ş., https://musterihizmetleri.kas.com.tr/login.php müşteri hizmetleri sitesine üye olan kişilerin paylaşmış olduğu ad-soyadı, iletişim (telefon, adres, e-mail) kişisel verilerini;

  • Kayıt oluşturan kişiye doğru hitap edilebilmesi,
  • Teknik Servis hizmetinin yerinde yapılması durumunda, doğru adrese gidilmesi,
  • Ürün veya yedek parça gönderimlerinde, kargo teslimatının doğru adrese yapılabilmesi,
  • İleride doğabilecek uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılması

amacıyla sınırlı olarak işlenmektedir.

Bu kişisel veriler teknik servis hizmeti verebilmek amacıyla yukarıda belirtilen şirket(ler) ve hukuki uyuşmazlıklarda talep durumunda ilgili yargı mercileri ile paylaşılacaktır.

Bu kişisel veriler, Kanunun 5. maddesinde belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak web sitesi yoluyla otomatik olarak işlenmektedir.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkındaki Tebliğe” göre, Necip Fazıl Mah. Sağdıç Sok. No:4 Ümraniye / İSTANBUL adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.


Orijinal dökümanı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

AYDM-03_Aydınlatma Metni-Müşteri Hizmetleri Web Sitesi

Sektör Lideri

Sektör Lideri

1. Sınıf Hammadde
1. Sınıf Hammadde
Yüksek Teknoloji
Yüksek Teknoloji